איך לבחור גן ילדים בקריות

רגש האהבה של הורה לילדו הוא מיוחד במינו, כך הורה יעשה הכל על מנת שלילד היקר שלו יהיה הטוב שאפשר. אחד מהנושאים, העולים לכותרות בזמן האחרון הוא נושא גני הילדים, ולא מסיבות משמחות, אלא התעללות בגן הילדים, אז אם אתם הורים מקריות, החוששים לשלוח את הילדים שלכם לגן הילדים או לא יודעים איך לבחור את הגן הטוב ביותר לילד שלכם, אז במאמר זה תינתן התשובה לשאלה, איך לבחור גן ילדים בקריות?

גן ילדים בקריות

6 טיפים לבחירת גן

אז אם גם אתם מתלבטים באיזה גן לבחור, על מנת שלילד שלכם יהיה הכי טוב, וכך תהיו רגועים, במאמר זה ניתן לכם את הטיפים המושלמים לבחירת גן ילדים.

  • הגיעו לכמה גנים

על מנת להגיע לגנים המתאימים בקריות, יש לבצע מחקר מתאים, אפשר לבצע זאת בשתי דרכים, הדרך הראשונה היא  לחפש ברשת האינטרנט רשימה של גנים בקריות, והדרך השנייה היא להתייעץ עם חברים ובני משפחה על גנים מומלצים באזור שלכם. אחרי שהכנתם רשימת גנים, תקפידו לוודא את זמני ההרשמה, שכן חשוב מאוד לבקר בכל הגנים ברשימה, ולשאול את כל השאלות, על מנת שהצוות יהיה מודע לדאגה שלכם. 

  • מיקום הגן

כולנו מכירים הורה שטורח לסחוב את ילדו בדרך הביתה או שלוקח את הילד לגן בבוקר בדרכו לעבודה, אף על פי שהדרך מהגן לבית היא קצרה לא תמיד יש לילד כוח ללכת ולהורה זמן, שלא יאחר לעבודה, לכן על מנת שלילד ולכם לא יהיה קשה, חשוב מאד לוודא כי הגן נמצא במרחק הליכה או לפחות בקרבת מקום. במידה ועליכם להגיע לגן ברכב או ברגל הקפידו לברר את דרכי הגישה, לדוגמא מדרגות או מספיק חניות, וכן עומסי תנועה.

  • צוות הגן

חשוב לדעת כי בגן הילדים, על פי החוק, צריכים להיות שלושה אנשי צוות, שכן זה תלוי על פי מספר הילדים, וכן עליכם לוודא כי מספר הילדים תואם לאנשי צוות. אתם צריכים להיות עם יד על הדופק, במידה ויכנסו עוד ילדים לגן במשך השנה, אז שהצוות ישתנה.

  • הכשרה של הצוות בגן בקריות

חשוב מאד שתבררו את ההכשרה של הצוות, כלומר צוות בעלי תעודה בתחום, וכן אם הוא נעים ואכפתי, ובנוסף האם ישנם פעילויות מגוונות בגן.

  • הקפידו לבקר בגן בשעות שונות

גם לאחר שבחרתם את הגן של הילד שלכם בקריות , על מנת להסיר דאגה מהלב, הקפידו לבקר בגן בשעות שונות, כמו בזמן ארוחת הבוקר לפני היציאה לחצר, ועוד הקפידו להתעניין בשלומו של הילד שלכם, ולערוך מידי פעם שיחה עם הגננת, על מנת להבין את המצב של הילד בגן.

בעזרת הטיפים אלו תוכלו לבחור את הגן המושלם לילד שלכם, וגם לאחר הבחירה עליכם לבחון היטב את הגן, על מנת לא ליפול בפח.

יתרונות השימוש בכדור פיזיו

בחנויות השונות תוכלו למצוא לא מעט מכשירים שונים המאפשרים לבצע פעילות גופנית. עם זאת ישנם מכשירים שונים שמביאים איתם יתרונות רבים בהשוואה לאחרים. אם אתם

חתונה אזרחית

בעבר, הנישואים היו מוסד דתי גרידא. אבל היום, זה גם חוזה משפטי בין שני אנשים שרוצים לחלוק את חייהם יחד. נישואים הם חלק חשוב מהחיים

הליך פונדקאות – החששות והבטיחות

הנושא כמעט ואינו מדובר אבל יותר ויותר זוגות מוצאים עצמם זקוקים לשירותי פונדקאות בישראל, והמספר שלהם רק הולך וגדל בכל שנה שחולפת. הליך פונדקאות יכול

גלילה לראש העמוד