היערכות לקראת הלידה של הילד הראשון

היערכות לקראת הלידה

השמחה הגדולה וההתרגשות מובילים זוגות רבים לבצע היערכות לקראת הלידה של הילד הראשון ולכלול בה את כל ההכנות והרכישות וכך לא ישכחו דבר.

במהלך תשעת החודשים בני הזוג מכינים רשימות הכוללות את הציוד הראשוני כמו עגלה ומיטה, ביגוד כמו בגדי גוף ורגליות, צעצועים כמו תיבת נגינה והכי חשוב רשימה של שמות עבור דור ההמשך.

התרגשות וגם היערכות לקראת הלידה

עבור רוב הזוגות, הגעתו של הילד הראשון מלווה בהתרגשות עצומה והם נערכים לכך לאורך כל המסלול, כדי שהכול יהיה מוכן באופן מושלם לקראת הגעתו.

אחד הנושאים החשובים שבהם מטפלים בני הזוג הוא שם לתינוק או לתינוקת. הדרך הנוחה ביותר היא להכין שמות רלוונטיים. כאלו ששמעתם בשכונה, בגן הילדים של האחיין, שמות שאהבתם. זה יכול להיות שם ישראלי מודרני כמו תומר, שם מהתנ"ך כמו דוד, שם בין לאומי כמו אמה, שם המתאים גם לבנים וגם לבנות כמו רותם, שמות של עצים, פרחים או שיחים כמו מורן ואופציות רבות נוספות.

לאורכם של החודשים לקראת הלידה, מוסיפים שמות, גורעים אחרים וכך לקראת הלידה נותרים עם רשימה קצרה יחסית. את ההתאמה ליילוד עושים לאחר הלידה, כדי לראות מהו השם המתאים ביותר לרך הנולד.

עושים קניות לדור ההמשך

כאשר מדובר בילד הראשון, כמות הקניות היא גדולה במיוחד כיוון שיש צורך בכל המוצרים הבסיסיים. משוטטים בחנויות המתמחות בציוד לתינוקות, גולשים באתרי האינטרנט העוסקים בתחום זה ומתייעצים רבות עם חברים ובני משפחה, שגם הם הרחיבו לא מכבר את המשפחה.

בסופו של התהליך, מזמינים מראש עגלה בדגם שנראה הנוח והאמין ביותר ובצבע הרצוי, מיטה בטיב מעולה העומדת בתקן הישראלי, כיסא בטיחות לאוטו, טרמפולינה, מנשא מבד רך, מתקן ערסל שהוא עמוד העומד על הרצפה ובחלקו העליון מונח הערסל המיוצר מבדים איכותיים ונוחים להרגעת התינוק וגם עריסה.

בנוסף לכך מזמינים את הביגוד הראשוני הכולל חליפות, בגדי גוף או גופיות בצורת חזייה לשבועות הראשונים, רגליות, חיתולי בד, חיתולי טטרה וחיתולי פלנל, סדינים, סדיניות ושמיכות לחודשים הראשונים.

כמו כן, מזמינים הרבה מאד מוצרים קטנים וחשובים כמו תחליף חלב שיהיה במידת הצורך בבית, מוצצים, בקבוקים, משחה, סטריליזטור ופריטים קטנים וחשובים נוספים.

תיאום הגעת הציוד הביתה

כדי להקל על היולדת ועל בני המשפחה, כל המשלוח מגיע באופן מרוכז הביתה לאחר הלידה וכך אפשר להתארגן ולבצע את כל שלבי היערכות לקראת הלידה, עד הגעת הבייבי הביתה. לכבס את כל הבגדים, להכין את הבגדים המיועדים ליציאה הביתה מבית היולדות, הצבת  כל הציוד שהגיע בחדר וכך יהיה נוח לטפל בתינוק מהרגע הראשון, שיחוש בנוח בחדר המסודר והנעים.

זה הזמן לבחור מתוך הרשימה את השם המתאים ביותר לתווי הפנים, או אם אף שם אינו מתאים לחפש ולבחון שמות חדשים, עד קבלת ההחלטה על השם הנכון ביותר. מזל טוב !

חתונה אזרחית

בעבר, הנישואים היו מוסד דתי גרידא. אבל היום, זה גם חוזה משפטי בין שני אנשים שרוצים לחלוק את חייהם יחד. נישואים הם חלק חשוב מהחיים

קרא עוד »

יתרונות השימוש בכדור פיזיו

בחנויות השונות תוכלו למצוא לא מעט מכשירים שונים המאפשרים לבצע פעילות גופנית. עם זאת ישנם מכשירים שונים שמביאים איתם יתרונות רבים בהשוואה לאחרים. אם אתם

חתונה אזרחית

בעבר, הנישואים היו מוסד דתי גרידא. אבל היום, זה גם חוזה משפטי בין שני אנשים שרוצים לחלוק את חייהם יחד. נישואים הם חלק חשוב מהחיים

הליך פונדקאות – החששות והבטיחות

הנושא כמעט ואינו מדובר אבל יותר ויותר זוגות מוצאים עצמם זקוקים לשירותי פונדקאות בישראל, והמספר שלהם רק הולך וגדל בכל שנה שחולפת. הליך פונדקאות יכול

נעלי ספורט לילדים

כל הורה רוצה את הטוב שבטוב לילדים שלו. אין ספק שהם ירגישו נכון לרכוש את המלבושים, הכלים וכל הציוד שהם צריכים על מנת להצליח בחיים

גלילה לראש העמוד