חבילות שי ליולדת


ישנם כל כך הרבה דברים שאפשר ושרוצים לקנות ליולדת, בעיקר אם מדובר בחברה טובה, אחות, אמא או קרובת משפחה, אבל קשה לבחור וקשה לדעת מה היא באמת צריכה ומה יכול לסייע לה. בדיוק מהסיבה הזאת, מציעה לכם חנות ערסולים חבילות שי ליולדת, בהן תוכלו למצוא את כל מה שצריכה יולדת טרייה בכדי לגדל את התינוק החדש בצורה נוחה, קלה ועם כמה שפחות מאמץ.

מהן חבילות שי ליולדת?

חבילות שי ליולדת, כשמן כן הן, הן חבילות הכוללות שורה של פריטים שימושיים ליולדת. פריטים אלה יכולים לכלול אלמנטים טריוויאליים כמו מוצצים ובקבוקי האכלה, אך מעבר לכך, בחבילות תמצאו פריטים שיכולים לשנות את כל חוויית הגידול של התינוק החדש בחודשי חייו הראשונים ומעבר לכך. בגדים לחורף ולקיץ יכולים להיות חלק מהחבילה, מכשיר חימום לבקבוקי האכלה, פריטי לעיסה לתינוק שמוציא שיניים ועוד שורה של עזרים, שמיועדים כולם להקל על היולדת בגידול התינוק. שני הפריטים החשובים ביותר בכל חבילה כזאת הם מנשא בד לתינוק וערסל לתינוק, ויש לכך סיבות טובות.

מנשא בד לתינוק

מנשא בד לתינוק או מרכיב מפתח בחבילות שי ליולדת, שכן הוא משנה לחלוטין את כל החוויה של נשיאת התינוק על הידיים. המנשא קל ללבישה ומעביר את משקל התינוק מהידיים לגוף כולו, כך שניתן לשאת את התינוק לאורך שעות ארוכות מבלי להתעייף. המנשא מאפשר לתינוק ליהנות מחום גופו של ההורה הנושא, ושומר על החום במרחב שביניהם. התינוק יכול לנוע בחופשיות בתוך המנשא, כשהמנשא תומך בכל גופו. לבסוף, מנשא בד לתינוק מסייע גם בהפגת כאבים במהלך תקופת הגזים בחודשי חייו הראשונים.

ערסל לתינוק

ערסל לתינוק הוא אחד האמצעים הטובים ביותר להביא את התינוק למצב של רגיעה כמה שיותר מהר. הורים רבים מתחבטים ואף נלחצים מהצורך המיידי להרגיע את התינוק כאשר הוא חווה אי נוחות או כאב, ורבים מהם יוצאים לנסיעה ברכב, אמצעי מוכר מאוד בקרב הורים להרגעת התינוק. ערסל לתינוק משיג את אותו אפקט בדיוק, בתוך הבית וללא צורך לצאת מהבית. את הערסל ניתן לקבע לתקרת הבית או לקירות, ועליו ניתן להניח את התינוק ולהביא אותו למצב של רגיעה מלאה בתוך שניות ספורות. הערסל מקבל את צורת גופו של התינוק ואינו מפעיל לחץ על אף חלק של הגוף. יחד עם זאת, הוא מספיק קשיח בכדי למנוע קשת של הגב או ליצור לחץ על הבטן בגיל קיפול הגוף.

אם אתם מחפשים חבילות שי ליולדת, חנות ערסולים מציעה לכם חבילות שבהכנתן ותכנונן הושקעה מחשבה רבה, לא רק על מקוריות וייחודיות המתנות, אלא גם ובעיקר על השימושיות שלהן ועל הנוחות שהן יכולות לספק גם לתינוק וגם להורים המשקיעים את כל הולם בגידול התינוק החדש.

חבילות שי ליולדת
מתלבטת מה לקנות מתנה ליולדת

בזמן שהאמא הטרייה מתמודדת עם רגשות מעורבים לאחר הלידה, עכשיו זה הזמן שלה להתפנק, אחד הדברים הנחוצים ביותר לאחר לידה, זו הרגשת נוחות ורוגע. גם

מתלבטת מה לקנות מתנה ליולדת

בזמן שהאמא הטרייה מתמודדת עם רגשות מעורבים לאחר הלידה, עכשיו זה הזמן שלה להתפנק, אחד הדברים הנחוצים ביותר לאחר לידה, זו הרגשת נוחות ורוגע. גם לה וגם לרך הנולד. בחירת בגדי הנקה המתאימים למגזר הדתי היא צעד מרכזי להבטיח את הצניעות והנוחות בתהליך ההנקה. מהם העקרונות המנחים לבחירת בגדי הנקה צנועים המתאימ

ילדים ים
10 טיפים לבילוי בטוח ונעים עם ילדים בים

יציאה לים עם ילדים יכולה להיות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל המשפחה. בין אם אתם יוצאים לשייט או פשוט מבלים על שפת החוף, הבטיחות תמיד צריכה להישאר בראש סדר העדיפויות. עם קצת הכנה ידע חשובים, אתם יכולים להבטיח זמן בטוח ומהנה לכל המשתתפים ובפרט לילדים.