חיתולי במבוק – התחליף האקולוגי לילד שלך

פעם כל העולם השתמש אך ורק בחיתולים רב פעמיים, אפילו אני עוד השתמשתי בזה לילדי הראשון בטרם כל האגיס והפמפרס כבשו את העולם. במרוצת השנים השימוש בחיתולים רב פעמיים הפך לנחלת מדינות העולם השלישי ונתפס על ידי אנשי המערב כדבר מגעיל ולא רצוי.

לאט לאט אנו רואים כי שימוש בחיתולים רב פעמיים חוזר למרכז העניינים וחלק מהסיבות קשורות לחיתולי במבוק בעוד הסיבות האחרות קשורות לנושאים אקולוגים אשר כבשו את השיח הציבורי בשנים האחרונות ולאט הופכים להיות דבר שכבר לא נמצא בחזקת היפים ותימהוניים אלא בחזקת הכלל.

חיתולי במבוק – פתרון מושלם לעור רגיש

לפני שניכנס לדיון אודות חיתולים רב פעמיים, אני מאמין שיש אנשים שיקראו זאת ופשוט ידפדפו הלאה מתוך תחושת קבס לא ברורה, אני רוצה שנדבר קצת על היתרונות שיש בחיתולי במבוק גם בלי קשר לאקולוגיה וכדור הארץ, הסיבות שיגרמו לך להבין מדוע חיתולי במבוק הם פתרון אידיאלי שאת חייבת לילד שלך.

הבמבוק הוא צמח המשתייך למשפחת הדשא, ככזה הוא גדל בצורה טבעית ופראית ללא צורך במגע ידי אדם, גם אם הוא נקטף אין צורך בהתערבות אנושית על מנת ששורשיי הבמבוק ימשיכו לצמוח ויגדלו עוד ענפים שניתן יהיה להשתמש בהם.
כחלק מהתכונות הללו יש לבמבוק כמה תכונות שעוברות גם לצורות העיבוד השונות כמו טטרה מבמבוק או חיתולי במבוק, התכונות הללו מגוונות אך בראשן עומדת העובדה כי הבמבוק מטבעו הוא היפואלרגני ודוחה חיידקים.

העובדה הזו הופכת את חיתולי הבמבוק לאופציה מועדפת על הורים לילדים אשר סובלים מעור רגיש או הורים לתינוקות בני יומם שטרם פיתחו מערכות הגנה והם נוטים לפתח אדמומיות וגירויים בעקבות מגע עם חיתולים רגילים אשר עוברים עבודת עיבוד ממושכת.

גם כדור הארץ אומר תודה על טטרה מבמבוק

כמו שציינו קודם, גידולי המבמוק הם גידולי בר ונעשים ללא התערבות בני האדם, גם בתהליך העיבוד של הבמבוק מצמח לחיתול לא נעשה שימוש בחומרים כימיים מזיקים כמו שנעשה ביצירת חיתולים רגילים מבדים אחרים. לרוב לחיתולים מוסיפים חומרים כימים שיסייעו להם לספוג יותר נוזלים, שיתנו מראה יפה ומושך עיניים וגם משתמשים בדבקים וחומרי צבע שונים ומשונים שאתם לא באמת רוצים שיהיו דבוקים לטוסיק של הילד שלכם כל היום.

העובדה כי טטרה העשויה מבמבוק היא מטבעה סופגת יותר ודוחה חיידקים מייתרת את השימוש בחומרים כימים נוספים על מנת להגיע לתוצאה איכותית. תוסיפו לכך את העובדה כי גידולי הבמבוק גם תורמים לפיתוח האקולוגיה והאזור סביב מטות הגידול תוך כדי שהם מייצרים לכל תושבי כדור הארץ חמצן נקי לשימוש אישי ותקבלו את כל הסיבות למה אם כדור הארץ היה יכול הוא היה אומר לכם תודה.

חיתולים רב פעמיים

הגענו לנושא שממנו התחלנו הכל וכנראה הבריח חלק מהקוראים כבר בשלבים הראשונים, חיתולים רב פעמיים. לפני שחיתולי הבמבוק נכנסו לחיינו היו קבוצות קטנות של אנשים שהיו משתמשים בחיתולים רב פעמיים, לרוב כפי שציינו היה מדובר או במדינות עולם שלישי שכן השימוש בחיתול רב פעמי חוסך כסף או שהיה מדובר על אנשים שהם פנאטים של האקולוגיה ולא רצו לזרוק את הבד שממנו עשוי החיתול עשרות פעמים ביום.

כיום, חיתולי במבוק נכנסו לשימוש נרחב ויחד עמם אנו רואים חזרה לימים של חיתולים רב פעמיים בעיקר מכיוון שהבמבוק מתייבש מהר, הוא דוחה לחות ושאר חיידקים, הוא נעים למגע והוא מסוגל לספוג הרבה יותר מכל חיתול אחר שעשוי מבד המשולב עם כימיקלים. אנחנו לא מנסים לשכנע אתכם לעבור לשימוש בחיתולים רב פעמיים (למרות שהיינו שמחים אם הייתם עושים זאת) אבל אנחנו בהחלט רוצים שתחשבו על זה ושאם לא זו תהיה הסיבה שלכם לרכוש חיתולי במבוק אז אולי פשוט המחשבה על עורו הרגיש של ילדכם תהיה מספקת.

ילדים ים
10 טיפים לבילוי בטוח ונעים עם ילדים בים

יציאה לים עם ילדים יכולה להיות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל המשפחה. בין אם אתם יוצאים לשייט או פשוט מבלים על שפת החוף, הבטיחות תמיד צריכה להישאר בראש סדר העדיפויות. עם קצת הכנה ידע חשובים, אתם יכולים להבטיח זמן בטוח ומהנה לכל המשתתפים ובפרט לילדים.

היריון
6 דברים שלא ידעת לגבי ההיריון שלך

הריון הוא מסע מופלא מלא בפליאה וציפייה, אבל הוא גם מלווה באינספור שינויים והפתעות. בעוד שהיבטים רבים של הריון ידועים היטב, ישנן כמה תופעות שפחות מדברים עליהן ועלולות לתפוס אותך לא מוכנה. הנה שישה דברים מסקרנים שאולי לא ידעת על ההיריון שלך:

מסיבת יום הולדת בגן עם עוגה
עוגות גן: ההפתעה המושלמת לילדים!

עוגות גן תמיד היו הפתעה מרתקת ומתוקה לילדים. בין אם זה יום ההולדת שלהם, חגיגה בגן או כל אירוע מיוחד, העוגות האלה מביאות שמחה והתרגשות עצומה לפנים הקטנטנות. עם הצבעים התוססים והעיצובים המפתיעים שלהן, עוגות הגן יעשו את החגיגה של ילדכם לבלתי נשכחת.

מדריך לרוכש שרשרת שמות אישית: תכונות עיקריות שיש לקחת בחשבון

האם אתה מחפש להוסיף נופך של התאמה אישית לקולקציית התכשיטים שלך? שרשרת שמות אישית עשויה להיות בדיוק מה שאתה צריך! בין אם אתה רוצה לענוד את השם שלך או את השם של אדם אהוב, שרשראות אלו הן אביזר אופנתי וייחודי. לפני ביצוע רכישה, חשוב להבין את התכונות העיקריות שיכולות להפוך שרשרת שמות אישית למיוחדת באמת.