חתונה אזרחית

בעבר, הנישואים היו מוסד דתי גרידא. אבל היום, זה גם חוזה משפטי בין שני אנשים שרוצים לחלוק את חייהם יחד.

נישואים הם חלק חשוב מהחיים עבור אנשים רבים. זה יכול להיות זמן של אושר ושמחה גדולה, אבל זה יכול גם להעלות רגשות קשים כמו עצב וכעס. שיעורי הגירושין עולים בשנים האחרונות ושיעורי הנישואים ירדו.

יש אנשים המאמינים שיש לאפשר לזוגות הומוסקסואלים להתחתן בדיוק כמו זוגות סטרייטים. אנשים אחרים מאמינים שהממשלה לא צריכה להיות מעורבת כלל בנישואים ושיש להשאיר זאת למוסדות הדת בלבד.

מהם נישואים אזרחיים?

אחד הנישואים האזרחיים הראשונים התרחש בשנת 2005. זה היה בין שני גברים, מייקל הנדריקס וג'ון לואיס.

נישואים אזרחיים הם איחוד חוקי שאינו מערב כנסייה או מוסד דתי אחר. זה נתפס כאלטרנטיבה חילונית לנישואים דתיים.

נישואים, על צורותיהם השונות, קיימות מאז התרבויות האנושיות הקדומות ביותר. כיום, מדינות רבות קבעו חוקים המכירים ואוכפים נישואים בין בני אותו מין או מאפשרים ליצור איחודים על ידי זוגות שאינם נשואים כחוק, אך עדיין רוצים חלק מהיתרונות של נישואים.

נישואים אזרחיים הם נישואים שנוצרו על ידי ממשלה ולא על ידי מוסד דתי. בארצות הברית קיימים שני סוגים של נישואים אזרחיים – האחד נקרא נישואין בחוק המקובל והשני נקרא נישואים טקסיים.

נישואים בחוק המקובל נחשבים חוקיים במדינות רבות. נישואים אלו נוצרים כאשר שני אנשים חיים יחד למשך זמן מסוים ומתייחסים לעצמם כנשואים, מבלי להתחתן מול אף פקיד. משך הזמן משתנה ממדינה למדינה, אך לרוב הוא נע בין שישה חודשים לשנה.

נישואים טקסיים הם כאלה שמתקיימים בבית משפט או במקום ציבורי אחר עם עד רשמי נוכח.

נישואים אזרחיים הם איחוד חוקי בין בני אותו המין או השונה.

נישואים אזרחיים אינם מוכרים כקודש דתי ואין להם כל משמעות דתית. ברוב המדינות, נישואים אזרחיים ניתנים לאנשים שאינם חברי הכמורה.

נישואים אזרחיים הם נישואים בין שני בני אדם מאותו המין או השני שאינם נשואים זה לזה לפי החוקים של כל מדינה אחרת.

המונח "נישואים אזרחיים" משמש לעתים קרובות כדי להבדיל בין נישואים המוכרים על ידי המדינה, לבין אלה שאינם. הוא משמש בדרך כלל במקרים שבהם זוג מעוניין לערוך טקס למשפחה וחברים אך אינו רוצה להינשא כחוק.

למידע נוסף היכנסו אלינו המרכז לחתונות אזרחיות

קידום אתרי קונימבו

חיפוש אורגני בגוגל הוא הדרך הטובה ביותר לקדם את האתר שלך. כאשר מישהו מחפש מילת מפתח, האתר שלך יופיע בעמוד הראשון של תוצאות מנוע החיפוש.

קרא עוד »

קידום אתרי קונימבו

חיפוש אורגני בגוגל הוא הדרך הטובה ביותר לקדם את האתר שלך. כאשר מישהו מחפש מילת מפתח, האתר שלך יופיע בעמוד הראשון של תוצאות מנוע החיפוש.

נכסים דיגיטליים להשקעה בתחום הילדים

נכסים דיגיטליים הם ייצוגים דיגיטליים של מוצרים ושירותים פיזיים. הם הגרסאות הדיגיטליות של חפצים מוחשיים כמו תמונה, וידאו או אתר אינטרנט. נכסים דיגיטליים יכולים לשמש

צילומי גיל שנה בטבע

חושבים על מזכרת מיוחדת לכבוד גיל שנה? צילומי גיל שנה הם צילומים פופולריים בעקב ההורים הטריים שרוצים לשמור מזכרות משמעותיות באופן ייחודי – המזכרת היא

יתרונות השימוש בכדור פיזיו

בחנויות השונות תוכלו למצוא לא מעט מכשירים שונים המאפשרים לבצע פעילות גופנית. עם זאת ישנם מכשירים שונים שמביאים איתם יתרונות רבים בהשוואה לאחרים. אם אתם

חתונה אזרחית

בעבר, הנישואים היו מוסד דתי גרידא. אבל היום, זה גם חוזה משפטי בין שני אנשים שרוצים לחלוק את חייהם יחד. נישואים הם חלק חשוב מהחיים

גלילה לראש העמוד