מתנות לידה מקוריות

מקוריות היא אולי התכונה החשובה לנו ביותר כאשר אנו מחפשים מתנה לכבוד יום הולדת, בר מצווה או כל אירוע חגיגי אחר. יחד עם זאת, כאשר מדובר בלידה, מתנות לידה מקוריות הן לאו דווקא המתנות שישמחו את בני הזוג יותר מכל. מה שמחפשים בני זוג צעירים שזה עתה הביאו ילד לעולם הוא שימושיות ונוחות. משימת הגידול של תינוק פעוט היא אינה פשוטה, לבטח לא להורים טריים בלידה ראשונה, וכל דרך, לבטח כזאת שהם לא חשבו עליה, להקל על עצמם, תהיה ברוכה עבורם.

מתנות לידה מקוריות ושימושיות

מקוריות היא לא שם המשחק בכל מה שקשור למתנות ליולדת. את המתנה אתם קונים לכאורה לתינוק החדש, אלא שבפועל מדובר במתנה להורים הצעירים. התינוק לא יודע על מה כל המהומה, ואינו מבין דבר ממה שקורה סביבו. ההורים לעומת זאת, מבינים היטב שעומדת בפניהם משימה לא פשוטה של גידול הפעוט, ואם יש משהו שבאמת מעניין אותם זה כל דבר שיכול להיות שמיש עבורם ולהפוך להם את המשימה לנוחה וקלה יותר. בהתאם לכך, אם אתם מחפשים מתנות לידה מקוריות, חשוב שתקפידו על כך שהן תהיינה גם שימושיות.

בקטגוריה של מתנות לידה מקוריות ושימושיות, אחת המתנות הבולטת ביותר היא מנשא גוף מבד. רבים לא השתמשו בו מעולם, ואף אם ראו אותו בעבר, אינם חושבים כלל על האפשרות לרכוש אותו לעצמם. אלא שמנשא זה הוא אחד הדברים השימושיים ביותר והנוחים ביותר שיכולים הורים טריים לעשות בו שימוש. הוא קל מאוד ללבישה, הוא מאפשר לתינוק ליהנות מחום גופו של ההורה הנושא, הוא שומר על החום היטב והוא מקל מאוד מאוד על ההורה שעשוי לעיתים לשאת את הילד על גופו במשך שעות שלמות.

מתנות שימושיות, גם אם לא מקוריות

מתנה שימושית נוספת, גם אם אינה משתייכת לקטגוריה הקלאסית של מתנות לידה מקוריות, היא ערסל. הערסל הוא המתקן בו אפשר להניח את התינוק כשרוצים חצי שעה או שעה של רגיעה ומנוחה. התינוק נח על גבו, משתעשע במובייל התלוי מעליו, ויכול אף להתנועע באמצעות הערסל הגמיש. ההורה זוכה לקצת שקט ומנוחה, ובסך הכל מדובר במוצר חובה עבור כל הורה טרי. תאמרו לעצמכם מן הסתם, שההורים הטריים כבר בטח דאגו לזה, אבל כפי שיודע כל הורה מנוסה, ערסל אחד לעולם לא מספיק. צריך גם ערסל אחד לגן וערסל אחד לבית של סבא וסבתא, וערסל אחד לסלון ואחד לחדר השינה. כל ערסל שתוכלו לצייד איתו את ההורים הטריים, ישמח אותם כנראה מכל מתנה מקורית אחרת.

בחנות ערסולים תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים שימושיים ונוחים לתינוק, ובכלל זה מנשאי בד, ערסלים ומוצרי נוחות אחרים, כמו גם מתנות לידה מקוריות מגוונות ויצירתיות מהדור החדש.

יצירת חדר ילדים מונטסורי מעורר השראה

עיצוב חדר ילדים מונטסורי הוא תהליך תכנון מדויק ומחושב. בהשראת משנתה של מריה מונטסורי, גישה זו מתמקדת ביצירת סביבה מטפחת וממוקדת בילד המעודדת עצמאות, חקר ולמידה. מרכיב חיוני אחד בחדר מונטסורי הוא בחירת הרהיטים, כולל שידה מונטסורית. 

על קיץ וגמילה

הרבה מאד הורים לפעוטות מנצלים את עונות האביב והקיץ כדי לגמול את הילדים שלהם מחיתולים ואכן מדובר בעיתוי טוב מאד לעשות את זה. חשוב לעשות

איך בוחרים טיולון לטיסה?

יש הרבה מאד מה להכין ולארגן לקראת טיסה וזה הופך להיות אפילו יותר מאתגר כאשר מדובר בטיסה עם תינוק. לתינוקות יש את הצרכים האישיים והייחודיים