ערסל בד לתינוקות


להרגיע תינוק שחש חוסר נוחות או כאב, היא משימה שהורים רבים מתמודדים איתה ולא תמיד בהצלחה. בסופו של דבר, התינוק מן הסתם, נרגע, אלא שלעיתים נדרשות שעות של נשיאת התינוק על הידיים, עצבים רופפים בשעות הקטנות של הלילה ואפילו נסיעה ארוכה באמצע הלילה מסביב לשכונה, רק מפני שנסיעה בספסל האחורי מצליחה להרגיע את התינוק הכי טוב. בפועל, ישנו פתרון פשוט וקל, שרבים פשוט אינם מכירים אותו: ערסל בד לתינוקות.

מהו ערסל בד לתינוקות?

כמו כל ערסל, המדובר ביריעת בד מתוחה, שניתן לשכב עליה וליהנות מתחושה של ריחוף באוויר. בשונה מערסל פיקניק, ערסל בד לתינוקות מותאם במיוחד לתינוקות וזה אומר שהערסל הוא כמובן במידה קטנה לתינוקות בלבד, ושהוא עשוי מהבד המתאים בכדי לספק את מידת הנוחות המצופה מערסל מחד, ואת הבטחון בשימוש בו מאידך, ובמיוחד מניעה של קיפול גוף התינוק באופן שיכול לגרום ללחץ על דרכי הנשימה. את הערסל ניתן להשיג במגוון רחב של עיצובים וצבעים, וכמו שכל אמא השוהה ימים כלילות בבית במשך חודשי חייו הראשונים של התינוק, לעיצוב, לאווירה ולאסתטיקה בהחלט יש חשיבות כשהכל מסביב מלא בחיתולים.

את הערסל ניתן לקבע לקיר הבית באמצעות קורה ייעודית, או לתקרת הבית באמצעות בורג ג'מבו. לאחר קיבוע הערסל מניחים עליו את התינוק, ובתוך שניות ספורות, לכל היותר דקות ספורות, מגיע התינוק לרגיעה מלאה. תחושת הריחוף, הנדנוד החלק שכולנו מכירים מערסל רגיל, היא בדיוק התחושה שמקבל התינוק באמצעות ערסל בד לתינוקות, וזה בדיוק מה שהוא צריך על מנת להירגע.

מתנה מצוינת ליולדת ערסלים

אם אתם מחפשים מתנה מעניינת לחברה או בת משפחה שזה עתה ילדה, ערסל בד לתינוקות היא אחת המתנות הטובות ביותר שתוכלו לתת לה. זה לא עוד בגד, עוד מחמם בקבוקים או עוד מובייל צבעוני לתינוק, אלא כלי שימושי מאוד שיכול לשנות את חוויית הגידול של התינוק החדש מקצה לקצה. במקום להתרוצץ ברחבי הבית בשעות הקטנות של הלילה בניסיונות להרגיע את התינוק, במקום לקחת אותו לסיבובים מיותרים ברכב, ערסל לתינוקות מאפשר הרגעה מהירה של התינוק בחדרו ובסביבה חמימה.

את הרכישה של ערסל בד לתינוקות חשוב לבצע בחנות מקצועית בלבד, ולא לקנות כל מוצר שקורא לעצמו כך. חשוב מאוד שהערסל יעמוד בתקנים הנדרשים ויהיה עשוי מחומרים תקניים ואיכותיים בלבד. את זה תוכלו למצוא אך ורק בחנויות מקצועיות וייעודיות בעולם התינוקות.

ערסל בד לתינוקות
מתלבטת מה לקנות מתנה ליולדת

בזמן שהאמא הטרייה מתמודדת עם רגשות מעורבים לאחר הלידה, עכשיו זה הזמן שלה להתפנק, אחד הדברים הנחוצים ביותר לאחר לידה, זו הרגשת נוחות ורוגע. גם

מתלבטת מה לקנות מתנה ליולדת

בזמן שהאמא הטרייה מתמודדת עם רגשות מעורבים לאחר הלידה, עכשיו זה הזמן שלה להתפנק, אחד הדברים הנחוצים ביותר לאחר לידה, זו הרגשת נוחות ורוגע. גם לה וגם לרך הנולד. בחירת בגדי הנקה המתאימים למגזר הדתי היא צעד מרכזי להבטיח את הצניעות והנוחות בתהליך ההנקה. מהם העקרונות המנחים לבחירת בגדי הנקה צנועים המתאימ

ילדים ים
10 טיפים לבילוי בטוח ונעים עם ילדים בים

יציאה לים עם ילדים יכולה להיות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל המשפחה. בין אם אתם יוצאים לשייט או פשוט מבלים על שפת החוף, הבטיחות תמיד צריכה להישאר בראש סדר העדיפויות. עם קצת הכנה ידע חשובים, אתם יכולים להבטיח זמן בטוח ומהנה לכל המשתתפים ובפרט לילדים.