ערסל בד לתינוקות


להרגיע תינוק שחש חוסר נוחות או כאב, היא משימה שהורים רבים מתמודדים איתה ולא תמיד בהצלחה. בסופו של דבר, התינוק מן הסתם, נרגע, אלא שלעיתים נדרשות שעות של נשיאת התינוק על הידיים, עצבים רופפים בשעות הקטנות של הלילה ואפילו נסיעה ארוכה באמצע הלילה מסביב לשכונה, רק מפני שנסיעה בספסל האחורי מצליחה להרגיע את התינוק הכי טוב. בפועל, ישנו פתרון פשוט וקל, שרבים פשוט אינם מכירים אותו: ערסל בד לתינוקות.

מהו ערסל בד לתינוקות?

כמו כל ערסל, המדובר ביריעת בד מתוחה, שניתן לשכב עליה וליהנות מתחושה של ריחוף באוויר. בשונה מערסל פיקניק, ערסל בד לתינוקות מותאם במיוחד לתינוקות וזה אומר שהערסל הוא כמובן במידה קטנה לתינוקות בלבד, ושהוא עשוי מהבד המתאים בכדי לספק את מידת הנוחות המצופה מערסל מחד, ואת הבטחון בשימוש בו מאידך, ובמיוחד מניעה של קיפול גוף התינוק באופן שיכול לגרום ללחץ על דרכי הנשימה. את הערסל ניתן להשיג במגוון רחב של עיצובים וצבעים, וכמו שכל אמא השוהה ימים כלילות בבית במשך חודשי חייו הראשונים של התינוק, לעיצוב, לאווירה ולאסתטיקה בהחלט יש חשיבות כשהכל מסביב מלא בחיתולים.

את הערסל ניתן לקבע לקיר הבית באמצעות קורה ייעודית, או לתקרת הבית באמצעות בורג ג'מבו. לאחר קיבוע הערסל מניחים עליו את התינוק, ובתוך שניות ספורות, לכל היותר דקות ספורות, מגיע התינוק לרגיעה מלאה. תחושת הריחוף, הנדנוד החלק שכולנו מכירים מערסל רגיל, היא בדיוק התחושה שמקבל התינוק באמצעות ערסל בד לתינוקות, וזה בדיוק מה שהוא צריך על מנת להירגע.

מתנה מצוינת ליולדת ערסלים

אם אתם מחפשים מתנה מעניינת לחברה או בת משפחה שזה עתה ילדה, ערסל בד לתינוקות היא אחת המתנות הטובות ביותר שתוכלו לתת לה. זה לא עוד בגד, עוד מחמם בקבוקים או עוד מובייל צבעוני לתינוק, אלא כלי שימושי מאוד שיכול לשנות את חוויית הגידול של התינוק החדש מקצה לקצה. במקום להתרוצץ ברחבי הבית בשעות הקטנות של הלילה בניסיונות להרגיע את התינוק, במקום לקחת אותו לסיבובים מיותרים ברכב, ערסל לתינוקות מאפשר הרגעה מהירה של התינוק בחדרו ובסביבה חמימה.

את הרכישה של ערסל בד לתינוקות חשוב לבצע בחנות מקצועית בלבד, ולא לקנות כל מוצר שקורא לעצמו כך. חשוב מאוד שהערסל יעמוד בתקנים הנדרשים ויהיה עשוי מחומרים תקניים ואיכותיים בלבד. את זה תוכלו למצוא אך ורק בחנויות מקצועיות וייעודיות בעולם התינוקות.

ערסל בד לתינוקות
יצירת חדר ילדים מונטסורי מעורר השראה

עיצוב חדר ילדים מונטסורי הוא תהליך תכנון מדויק ומחושב. בהשראת משנתה של מריה מונטסורי, גישה זו מתמקדת ביצירת סביבה מטפחת וממוקדת בילד המעודדת עצמאות, חקר ולמידה. מרכיב חיוני אחד בחדר מונטסורי הוא בחירת הרהיטים, כולל שידה מונטסורית. 

על קיץ וגמילה

הרבה מאד הורים לפעוטות מנצלים את עונות האביב והקיץ כדי לגמול את הילדים שלהם מחיתולים ואכן מדובר בעיתוי טוב מאד לעשות את זה. חשוב לעשות

איך בוחרים טיולון לטיסה?

יש הרבה מאד מה להכין ולארגן לקראת טיסה וזה הופך להיות אפילו יותר מאתגר כאשר מדובר בטיסה עם תינוק. לתינוקות יש את הצרכים האישיים והייחודיים