ערסל לתינוקות

אם יש לכם תינוק בדרך או שאתם חובקים תינוק חדש, חשוב שתדעו כי אחת הדרכים להרגיע את התינוק ולסייע לו בהתפתחות: נעשית באמצעות בחירת ערסל לתינוקות. אבל מהי החשיבות של ערסל ואילו סוגים ניתן לבחור? כל הפרטים להורים טריים, בהמשך.

ערסל לתינוקות – למה זה כדאי ואילו סוגים ישנם?

מזל טוב! יש לכם תינוק חדש בבית, וכעת אתם רוצים להעניק לו את כל הטוב שבעולם כדי שהוא יגדל להיות ילד ומבוגר מאושר ובריא.

שימוש בערסל לתינוק, מאפשר התפתחות טובה יותר כמו גם תהליכי גדילה נכונים, בעוד שנדנוד הערסל ברכות: מקנה איזון והרגעת התינוק.

מלבד זאת, לערסול ישנם יתרונות אדירים ומשמעותיים כמו שמירה על עמוד השדרה של התינוק, קבלת תחושת רחם מלטפת ומרגיעה, כמו גם שהתנוחה בה התינוק נמצא בערסל: תשפיע על פעולות קוגניטיביות ורגישות התינוק לגירויים תוך מתן שלווה, יציבות, רוגע ובטחון.

סוגי ערסלים

כיום ישנם סוגים שונים של ערסלים הפועלים במגוון שיטות, תוך שלכל ערסל תועלות משלו ודרכי שימוש אחרות. בין הערסלים:

ערסל קפיץ – פריט זה מאפשר תנועות נדנוד מעלה ומטה להרגעת התינוק ותעסוקה גופנית. הפריט מתאים לתינוקות בגיל של עד 6 חודשים והוא מעולה עבור הורים עסוקים שרוצים לאפשר לתינוק מקום נוח לשהות בו בזמן שהם בסביבתו.

ערסלים בעבודת יד – מי שרוצה לחזור למקורות ולגדל תינוק ממש כמו בימים עברו, יוכל לרכוש ערסלים בעבודת יד עשויי חומרים שונים כמו בדים חזקים, קש או רצועות במבוק.

ערסלי תנועה – ערסלים אלה מקנים עריסה נעימה שיכולה להפוך גם לנדנדה בטוחה. באמצעות שימוש בפריט זה, התינוק יכול לעבור משכיבה לישיבה בקלות.

ערסל אקולוגי – שיטה נוספת טבעית להתפתחות התינוק מאפשרת בחירת ערסלים תפורים מבדים ממוחזרים ושאריות תעשייה המיוצרים גם הם בעבודת יד.

עריסל – ערסלים מיוחדים המפתחים מאד את התינוק ומקנים מרחב תנועה ותנוחת ערסול מעולה לפיתוח יכולות קוגניטיביות ויכולות פיזיות.

לסיכום, בחירת ערסל ובחירת מוצר שיקנה כמה שיותר תנוחות עבור התינוק – תפתח מאד את גופו, ואת היכולות שלו, תוך שבחירה נכונה תאפשר תינוק רגוע ושמח!

ערסלים לתינוקות

אחד האתגרים של כל הורה צעיר, הוא להרגיע את התינוק שזה עתה נולד כשאין להורה שום מושג ירוק לגבי מה מציק לתינוק ולמה הוא בוכה. במקום לצאת מהבית ולעשות לתינוק סיבוב באוטו, כפי שרוב ההורים עושים במצב של חוסר אונים, אפשר פשוט לרכוש ערסל לתינוק שעושה בדיוק את אותה עבודה ואף יותר טוב. מהם ערסלים לתינוקות? על כך בשורות הבאות.

ערסלים לתינוקות – לא בדיוק ערסלים לפיקניק

ערסל לתינוק מבוסס מן הסתם, על רעיון דומה לערסל הפיקניק שכולנו מכירים. בד מתוח עליו ניתן לשכב בנחת ולהירגע, אבל כשמדובר בתינוק, חייב הערסל לעמוד במספר סטנדרטים על מנת למנוע נזק לגופו של התינוק ולמנוע מצב של כיווץ איברים באופן שיסכן את נשימת התינוק. ערסלים לתינוק מתוכננים לשאת את גופו של התינוק בצורה בטוחה, כשהם מעניקים מצד אחד את הנוחות האופיינית לערסל ומצד שני את התמיכה הנדרשת לגופו של התינוק. על כן, אם אתם אוהבים את הרעיון של ערסל לתינוק שלכם, אתם בהחלט לא רוצים לקחת חתיכת בד או סדין ולהפוך אותו לערסל, מבלי שאתם יודעים את העקרונות לתכנון ערסל כזה.

הדרך המהירה והבטוחה להרגעת התינוק

הורים רבים הנתקלים בקושי להרגיע את התינוק, נאלצים פעמים רבות לשאת אותו על ידיהם במשך שעות עד שיירגע, ולעיתים אף לצאת מהבית, לקשור את התינוק בעריסה ברכב ולעשות לו סיבוב, שכן כפי שכל הורה יודע, זוהי אחת הסיטואציות המרגיעות ביותר עבור תינוקות. ערסלים לתינוקות ממלאים בדיוק את אותו תפקיד של הרכב שלכם, ומאפשרים לכם להרגיע את התינוק במהירות ובקלות מבלי לצאת מהבית באמצע הלילה. את הערסל ניתן לקבע לקיר או לתקרת הבית, להניח עליו את התינוק ולנדנד בעדינות. נדנודים אלה בשילוב הנוחות הרבה של הערסל, מביאים את התינוק לרגיעה מלאה בתוך דקות ואפילו שניות ספורות.

מגוון עיצובים

ערסלים לתינוקות מגיעים במגוון רחב של עיצובים, שכן חשובה לא רק הפונקציונליות של הערסל אלא גם העיצוב שלו וההשפעה שלו על האווירה בבית. אם אתם מחפשים מתנה ליולדת או מתנה להורים הצעירים, ערסל לתינוק היא מתנה נהדרת עליה הם יודו לכם עוד שנים רבות.

מגוון רחב של ערסלים לתינוקות בשלל צבעים, גדלים ועיצובים, יכולים לתת לכם את הפתרון לילד לא רגוע, לסייע לכם להתמודד עם הלחץ של תינוק בוכה באמצע הלילה, ובמילים פשוטות, לישון הרבה יותר טוב אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

ערסל לתינוקות
מתלבטת מה לקנות מתנה ליולדת

בזמן שהאמא הטרייה מתמודדת עם רגשות מעורבים לאחר הלידה, עכשיו זה הזמן שלה להתפנק, אחד הדברים הנחוצים ביותר לאחר לידה, זו הרגשת נוחות ורוגע. גם

מתלבטת מה לקנות מתנה ליולדת

בזמן שהאמא הטרייה מתמודדת עם רגשות מעורבים לאחר הלידה, עכשיו זה הזמן שלה להתפנק, אחד הדברים הנחוצים ביותר לאחר לידה, זו הרגשת נוחות ורוגע. גם לה וגם לרך הנולד. בחירת בגדי הנקה המתאימים למגזר הדתי היא צעד מרכזי להבטיח את הצניעות והנוחות בתהליך ההנקה. מהם העקרונות המנחים לבחירת בגדי הנקה צנועים המתאימ

ילדים ים
10 טיפים לבילוי בטוח ונעים עם ילדים בים

יציאה לים עם ילדים יכולה להיות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל המשפחה. בין אם אתם יוצאים לשייט או פשוט מבלים על שפת החוף, הבטיחות תמיד צריכה להישאר בראש סדר העדיפויות. עם קצת הכנה ידע חשובים, אתם יכולים להבטיח זמן בטוח ומהנה לכל המשתתפים ובפרט לילדים.