איך בוחרים פעוטון בטבעון?

לא מזמן הוא נולד, ואתם כבר צריכים לשים את האוצר היקר שלכם אצל אדם זר ולא מוכר.  מעשה זה מלווה ברגשות שונים, כמו פחד ודאגה, בוודאי לאור השמועות על מטפלות שאינן עושות את עבודתם נאמנה. בחירת פעוטון מתאים לילדים שלכם היא משימה חשובה בהחלט, שיש להשקיע בה מחשבה רבה, משום שהגיל הרך הוא הגיל החשוב ביותר לגדילתו של הילד בהמשך החיים, אז מאמר זה ינחה בבחירת פעוטון בטבעון, וייתן טיפים להורים המודאגים לבחירת הפעוטון המושלם.

אז איך באמת בוחרים פעוטון בטבעון?

אנו בטוחים, שאתם רוצים לבצע את הבחירה המושלמת, אבל כדי שתצליחו בבחירה זו חשוב מאד להשקיע זמן ומאמץ למצוא את הפעוטון המושלם וגם לאחר שבחרתם את הפעוטון, בעזרת הטיפים, תצרכו לבדוק את הפעוטון, מידי פעם, לוודא שעשיתם את הבחירה הנכונה, אז כך בוחרים את הפעוטון הטוב ביותר.

פעוטון בטבעון

6 טיפים לבחירת הפעוטון בטבעון הטוב ביותר?

פעוטון מיועד לילדים קטנים בגיל שנה עד שלוש, אז אם יש לכם ילד בגיל הזה בוודאי תרצו למצוא את המקום הטוב ביותר, ולכן אנו נותנים לכם מספר טיפים מניסיון של הורים אחרים טבעון, בעיקר לכם ההורים הלא מנוסים, שזה לכם הפעם הראשונה שאתם שולחים ילדים למסגרת, וכך אנו מקווים להסיר לכם את רגשי הדאגה והפחד, ולתת לכם את הטיפים לבחירת הפעוטון.

אנו מבינים לליבכם, שמשימת מציאת פעוטון בהחלט מאתגרת גם יחס אישי ומקצועי ובטוח  וכן מאתגר את הילדים מבחינה שכלית.

  • התרשמות טלפונית

בוודאי יש לכם כבר רשימה של פעוטונים בטבעון, שהשגתם מחברים או בהמלצות מהאינטרנט, ואתם מתקשרים לכל אחד ואחד על מנת לתאם מועד ביקור מתאים, כבר מהשיחה הראשונית אתם יכולים להתרשם מהפעוטון אם היחס אליכם סובלני אם שומעים רעש מיוחד.

  • המלצות וביקורות

חשוב מאוד למצוא ביקורות או המלצות באינטרנט, ובמידה והביקורות לא היו טובות חשוב לברר זאת עם בעלי הפעוטון לפני ההרשמה של הילד.

  • מבנה הפעוטון

חשוב לבדוק כי מבנה הפעוטון הוא מבנה יפה ונקי, כלומר לדוגמא לא ממוקם במקלט או באזור ללא אוויר נקי,כמו כן ניתן להתרשם בכללי בניקיון המקום והמשחקים הקיימים בפעוטון.

  • תקני בטיחות

מכיוון שאין פיקוח על מקומות אלו, ניתן לראות הרבה פעוטונים שאינם עומדים בתקנות בטיחות הבסיסיות ביותר, וכך אל תפחדו לוודא שהפעוטון עומד בכללי הבטיחות הנדרשים, אף בקשו לראות תעודות במקרה הצורך.

  • הכשרה של הצוות ומספרם

חשוב לבדוק אם יש לצוות הכשרה ותעודות בתחום, וכן לדעת כי בתינוקות קטנים כאלו היחס הוא מטפלת  על 4 ילדים, על מנת לדעת שילדכם מקבל יחס אישי ומקצועי.

כמה זה עולה לנו?

בברור על מחירים שונים של פעוטונים בטבעון ניתן להבין כי המחירים החל מ3,000 שקלים, אבל אין חשוב יותר מהאושר של הילד שלכם.

בלוג

מדוע כל אישה חייבת לרכוש כריות הריון? יצא לך לשאול את עצמך מדוע את צריכה לרכוש כרית הריון? לא מעט נשים רוכשות כריות הריון רק

מדוע כל אישה חייבת לרכוש כריות הריון? יצא לך לשאול את עצמך מדוע את צריכה לרכוש כרית הריון? לא מעט נשים רוכשות כריות הריון רק

היום הולדת של הילד מתקרב, מה עושים?

כשאנחנו היינו ילדים קטנים וההורים ארגנו לנו יום הולדת, אז סביר להניח, שהאירוע היה משמח וחגיגי אבל צנוע יחסית. ההורים נהגו להזמין את החברים והחברות

רעיונות למתנה פרקטית ליולדת

רוצים להפתיע יולדת? להעניק לה מתנה מיוחדת ומשמחת? קבלו כאן רעיונות שונים שיכולים להתאים למטרה זו. בחרו את מה שישמח באמת את המקבלת, כי בסופו

איך בוחרים פינות אוכל לבית?

בכל קטלוג עיצוב שבו תעיינו תמצאו מבחר של פינות אוכל, המון דגמים ולא מעט עיצובים וסגנונות. נדמה שיש חלופה נפלאה שתתאים לכל אחד על פי

גלילה לראש העמוד