רעיונות למתנה פרקטית ליולדת

רוצים להפתיע יולדת? להעניק לה מתנה מיוחדת ומשמחת? קבלו כאן רעיונות שונים שיכולים להתאים למטרה זו. בחרו את מה שישמח באמת את המקבלת, כי בסופו של דבר לכל אחת טעם אישי וכל אחת שמחה במשהו אחר.

רעיונות מעולים למתנה פרקטית ליולדת

  • פריט שימושי – לידת תינוק מביאה בכנפיה צורך בפריטים שימושיים רבים, כאלו שלא היו נוכחים בבית עד כה. לדוגמה, בגדי תינוק, צעצועים, אביזרי טיפול וכן הלאה. כל פריט כזה יכול להיות מתנה מוצלחת, אם אתם רק יודעים מה חסר ליולדת ובמה היא תשמח. היות ויש כאן הרבה מקום לטעם האישי, לא תמיד נכון לקחת את הסיכון ולבחור על דעת עצמכם משהו שאולי לא ימצא חן בעיני המקבלת.
  • בלונים – אין כמו בלוני ענק נפוחים ומרשימים כדי ליצור אווירה. כאשר אתם רוצים להביע שמחה והשתתפות, בלונים זו שפה נפלאה. בחרו את הבלונים המתאימים לפי מין היילוד, והנה לכם שי מלהיב ובלתי נשכח. שי כזה שבולט לנגד העיניים ונותן ליולדת את ההרגשה הטובה שחשבתם עליה ואתם שמחים בשמחתה.
  • מארזים מתוקים – כאשר חושבים על היולדת ועל מה שהיא חווה בימים המשמעותיים הללו בסמוך ללידה, מתעורר רצון לפנק אותה. אפשר לעשות את זה באמצעות מארזים מתוקים. מארז מתוק יכלול שוקולד, פרלינים ומה שהיא באמת אוהבת.
  • מארזי לידה – מארזים מיוחדים שמוכנים על ידי חנות מתנות או פרחים. מארזים כאלו מכילים פריטים חיוניים לתינוק לצד פרחים שיוצרים את המראה המדהים והחגיגי. כך משדרגים את הפריטים הבסיסיים שאמנם משמשים כמתנה שימושית, לכדי משהו מרשים ומעוצב שמלהיב כל אחת.
  • תמיד אפשר לתת ליולדת מתנה לבחירתה. יש כאלו שיחליטו לתת מתנה כספית במעטפה, אחרים יתנו תו קניה לרשת חנויות נחשבת. בצורה כזו יכולה היולדת לרכוש לה מה שהיא בוחרת. לפי מה שחסר לה, וכמה חשוב – לפי טעמה ורצונה האישי.
  • אפשר תמיד לשאול את היולדת מה חסר לה ומה עשוי לשמח אותה. פעמים היא תוכל לכוון אתכם ולעזור לכם לבחור לה מתנה שימושית ונצרכת שתעזור לה ממש כבר בימים הראשונים לשובה הביתה עם התינוק.

לסיכום –

הרבה רעיונות יש בנמצא. כאשר רוצים לשמח ולהעניק לשני דבר מה צריך לחשוב על מה שישמח אותו ועל מה שהוא רוצה לקבל. לכן חשבו על היולדת ועל הסיטואציה המרגשת שלה בחיים בשלב הנוכחי, נסו לשער מה יכול לשמח אותה, מה יפנק ומה יפתיע. את המתנה שלכם תבחרו בהתאם לכך. מסתבר שכאשר היולדת והשמחה שלה עומדים לנגד עיניכם, ולכם רעיונות מגוונים למתנות ליולדות, אתם עתידים להצליח לבחור את מה שמתאים באמת. כל מה שנשאר זה לצרף כרטיס ברכה, לכתוב כמה מילים של השתתפות ואיחולים מתוך הלב שלכם, והנה לכם מתנה מושלמת שהיולדת בוודאי תודה לכם עליה מעומק ליבה!

בלוג

היום הולדת של הילד מתקרב, מה עושים?

כשאנחנו היינו ילדים קטנים וההורים ארגנו לנו יום הולדת, אז סביר להניח, שהאירוע היה משמח וחגיגי אבל צנוע יחסית. ההורים נהגו להזמין את החברים והחברות

היום הולדת של הילד מתקרב, מה עושים?

כשאנחנו היינו ילדים קטנים וההורים ארגנו לנו יום הולדת, אז סביר להניח, שהאירוע היה משמח וחגיגי אבל צנוע יחסית. ההורים נהגו להזמין את החברים והחברות

רעיונות למתנה פרקטית ליולדת

רוצים להפתיע יולדת? להעניק לה מתנה מיוחדת ומשמחת? קבלו כאן רעיונות שונים שיכולים להתאים למטרה זו. בחרו את מה שישמח באמת את המקבלת, כי בסופו

איך בוחרים פינות אוכל לבית?

בכל קטלוג עיצוב שבו תעיינו תמצאו מבחר של פינות אוכל, המון דגמים ולא מעט עיצובים וסגנונות. נדמה שיש חלופה נפלאה שתתאים לכל אחד על פי

למה אתם צריכים נדנדה לתינוק?

כשתינוק חדש בא לעולם, אנחנו דואגים לקנות הרבה מאוד חפצים, משחקים וצעצועים שונים שיעזרו לנו לגדל אותו בצורה נכונה ובטוחה, ויעזרו לנו לקבל את כל

גלילה לראש העמוד