מדוע כל אישה חייבת לרכוש כריות הריון?

יצא לך לשאול את עצמך מדוע את צריכה לרכוש כרית הריון? לא מעט נשים רוכשות כריות הריון רק בגלל שהן שמעו כי נשים אחרות עושות זאת. אך לפני שאת רוכשת לעצמך מוצר כזה או אחר, מוטב כי תביני את יתרונותיו. ברגע שתכירי את היתרונות של כרית המיועדת להריון, תוכלי להפיק ממנה את מירב התועלת. אז מדוע גם את צריכה לרכוש לעצמך כרית הריון? החלטנו לכתוב 3 סיבות שלא ישאירו לך מקום לספק, ויאפשרו לך לנצל את כרית ההיריון עד תום.

כרית הריון משפרת את השינה

לא מעט נשים יכולות לספר כי השינה שלהן כבר לא אותה השינה מאז שההיריון התחיל. הסיבה המרכזית שבגללה לא מעט נשים רוכשות כריות הריון היא הרצון לחזור לישון כמו שצריך. זה לא סוד שהשינה חשובה גם עבורך וגם עבור התינוק שנמצא בבטנך. הכרית מסייעת לכל אישה למצוא את התנוחה שתהיה לה הכי נוחה. הכרית מפחיתה את העומס על עמוד השדרה, ומאפשרת שיפור משמעותי באיכות השינה.

כרית הריון מפחיתה את הכאבים

יש נשים שאומרות כי כריות הריון מיועדות על מנת להפסיק את הכאבים. במהלך תקופת ההיריון גוף האישה עובר שינויים חסרי תקדים. הכאב במהלך החודשים הללו הוא הגיוני ומובן, אך הוא צריך להיות גם פרופורציונלי. אף אישה לא תרצה למצוא את עצמה סובלת מכאבים יומם וליל. כרית הריון מפחיתה באופן משמעותי את הכאבים ומאפשרת לכל אישה להמשיך בשגרת החיים הרגילה. השינה והישיבה על הכרית מונעות ממך להימצא בתנוחות שעלולות להביא איתן גם כאב. כך תוכלי לעבור את ההיריון בצורה מוצלחת עם כאבים מינימליים.

כרית הריון מסייעת להנקה

רוצות למסור את כרית ההיריון מיד לאחר הלידה? קחי בחשבון כי כריות הריון יכולות לסייע גם בהנקה עצמה. כך שאת תוכלי למצוא את עצמך משתמשת בכרית גם לאחר הלידה עצמה. הכרית מאפשרת לך להושיב את התינוק או התינוקת בצורה אידיאלית להנקה. תוך כדי ההנקה תוכלי למצוא את עצמך מבצעת כל מיני פעולות שונות. אין סיבה שתרגישי מוגבלת כאשר את מניקה את התינוק. עם כרית היריון תוכלי למצוא את עצמך מוציאה את המקסימום מהאפשרויות.

יצירת חדר ילדים מונטסורי מעורר השראה

עיצוב חדר ילדים מונטסורי הוא תהליך תכנון מדויק ומחושב. בהשראת משנתה של מריה מונטסורי, גישה זו מתמקדת ביצירת סביבה מטפחת וממוקדת בילד המעודדת עצמאות, חקר ולמידה. מרכיב חיוני אחד בחדר מונטסורי הוא בחירת הרהיטים, כולל שידה מונטסורית. 

על קיץ וגמילה

הרבה מאד הורים לפעוטות מנצלים את עונות האביב והקיץ כדי לגמול את הילדים שלהם מחיתולים ואכן מדובר בעיתוי טוב מאד לעשות את זה. חשוב לעשות

איך בוחרים טיולון לטיסה?

יש הרבה מאד מה להכין ולארגן לקראת טיסה וזה הופך להיות אפילו יותר מאתגר כאשר מדובר בטיסה עם תינוק. לתינוקות יש את הצרכים האישיים והייחודיים